REFIT Koňský balzámje vyroben dle tradiční švýcarské receptury s využitím nových poznatků o působení vysokých dávek rostlinných extraktů, zejména koňského kaštanu a kostivalu. Vyvážená receptura zajišťuje mimořádné účinky balsamu.

Kde se vzal název Koňský balsam?Koňský balsam (nebo balzám) se objevil díky nejdůležitější složce tohoto balsamu - Koňskému kaštanu. Vyvracíme tak názor, že se Koňský gel dělá z koní. Koňský balsam skutečně obsahuje jen ty nejkvalitnější přírodní extrakty rostlinného původu. Oproti konkurenci obsahuje navíc také lignohumát (extrakt z rašeliny).

Prokázané účinky Koňského kaštanuLátky obsažené v koňském kaštanu působí příznivě. Další látky získané z kaštanu pak zlepšují žilní tonus. Jírovec se také osvědčil při chronické žilní nedostatečnosti a při léčbě vlásečnic. Nové studie navíc prokázaly účinnost kaštanu jako žilního tonika. Kůra koňského kaštanu obsahuje Aesculin, který snižuje propustnost vlásečnic. Klinická studie prokázala účinnost na tzv. „těžké nohy“ nebo dokonce noční křeče v nohách. V neposlední řadě je účinný na bolavé klouby a při artritidě.

Jaké výsledky můžete ihned čekat od Koňského balzámu?Okamžitě ucítíte, jak účinné látky pronikají kůží k místu, které Vás trápí. Příjemná vůně extraktů navíc působí příznivě na psychiku. Skutečnou úlevu pak přinese kombinace účinných látek koňského kaštanu, kostivalu, máty a dalších extraktů.

Kde zakoupíte Koňský balsam?Koňský balsam dodáváme do všech lékárenských velkoobchodů po celé České republice. O koňský balsam je velký zájem - někdy může být úplně vyprodaný. Proto žádejte jeho okamžité objednání zdarma.Kaštan koňský
Hungarian
Dárkový balíček 4v1
REFIT
REFIT ICE gel s pumpičkou
english version
deutsch version
polish version
REFIT Koňský balzám

Copyright © "Edwin Ozimek"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: info@ozimek.cz
www.icegel.cz       www.premiumaloe.cz     www.opodeldok.cz